Vánoční dekorace u bagrů

22. prosince 2012 v 14:29 | Theluve |  Vánoční bagření
Každý bagr si s příchodem Vánoc začíná lámat hlavu s velmi důležitou věcí - Vánoční bagř-dekorace!

"Co když bude moje výzdoba vypadat moc nabubřele?"
"Myslíte, že se na mě záchod nenaštve, když ho ověsím duhovými světýlky?"
"To do Vánoc nestihnu!"
"Nevypadá ten lemur tančící v červené čepici trapně?"
.
.
.

Tohle jsou jedny z nejčastějších vět, které za poslední dobou slýchávám, když se procházím krušnými ulicemi Bagrlandu. Jen v duchu si můžu říkat - ano, vypadáš nabubřele sám, lemuři jsou už prostě trapní, když tu budeš jen tak stát tak to doopravdy nestihneš. Ale tomu jsem řekla stop. Udělám pořádný návod, který popíše správnou výzdobu!1. Ať to svítí.
Světélka, to je přesně to, po čem se máte poohlížet nejlépe. A to ve velkém počtu. Kupte si spousty těch svítících věcí a ověšte je kde chcete - na domě, v obývacím pokoji, kolem stolu, můžete tím ověsit i sebe (jen se na vás potom bagři budou koukat trochu divně). Dobře také vypadají svítící svačinky, kterými nadchnete každé, kteří vás uvidí jíst (+ když to sníte, začnete zářit sami).
2. Pozor na záchod.
A to velký! Záchody jsou velmi citlivé a dokáží se snadno urazit a vyplivnout vám po vaší krásně udržované koupelně celý svůj obsah. Koupelnu nejlépe doplníte vzorovaným toaletním papírem s jemnou vůní baget či vyvěšením ultra-fialovo-sobími šperky určené přímo pro záchody.
3. Zlatý hřeb domu.
Aneb vaši domácí mazlíčci. Vystrojte váš kamínek, celer nebo štětku do záchoda různými stužkami, čudlíky, kostými (nyní je opravdu v módě kostým Hotdogu) nebo je nechte přebarvit na nějakou originální - a vánoční - barvu (modronebná, žlutosvíčná, červenodárečná, bílosněhosněžná, žlutopaprikoidní).
4. Zopakujte krok 2.
A přidejte do zákazů "žádní lemuři", jsou nevkusní a smrdí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chs-animal-love chs-animal-love | Web | 22. prosince 2012 v 14:49 | Reagovat

Heh :D Anketa zabila...teda zabagrovala :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama