Bagr v nouzi

15. srpna 2012 v 20:00 | TheLuVe |  Moje výblepty, aneb co se děje ve světě!
Byl krásný slunečný den, přesně krásné počasí na pletení ledničky z černých bonbónů. Zrovna jsem šla si koupit nějaké dobré, trendy bonbónky do místního konzumu, když jsem najednou uslyšela úpěnlivé "Uuuuuhůůůíf," podobné naší celerce (kdo je pravidelný čtenář, ví , že jsme si koupili turbo celer). Lekla jsem se.
Co když se Fifi něco stalo?!
"Bagříku vem ledničku, Fifie je důležitější," řekla jsem rázně.
Zvuky se ozývaly ze sklepa, takže jsem po našich pohyblivých schodech seběhla. Jenže místo Fifi tam úpěl bagr, který si narazil jedno kolo, když si zkoušel závody na digger the France (pro upřesnění, bagří závody v rychlosti).
Pomohla jsem mu na kola, ale bohužel ho tak bolely, že jsme zavolaly doktora (Bagrlandský doktor má pracovní dobu v pondělí od 4 ráno do 4:30).Doufaly jsme že náš telefon vezme, ale asi je někde na dovolené takže jsme ho bohužel nestihly. Protože nám nic jiného nezbývalo, zavolaly jsme na Bagr v Nouzi (telefonní číslo: 1198). Zvedla nám to jedna bagrině, která nám poradila hřebíky ve spreji.
"Bagrovi to určitě pomůže, chcete je? " Moc jsme tomu nevěřili,ale přece jen jsme je koupily. Po jedné vteřině nám je přinesl pošťák.
"Tak to vyzkoušíme ne? " Bagr opatrně přikývl. Hřebíky jsem mu na jeho nemocné kola nastříkala, a účinek? Skvělý! Bagr se hned postavil na všechny čtyři, radostně šel dále trénovat. A já? Já jsem rychle šla pro ty bonbóny, protože uplést ledničku - a ještě k tomu v sexy černé barvě, která je nyní in -, to trvá dost dlouho!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog? :)

Ano
Ano

Komentáře

1 Mathie D. Mathie D. | Web | 18. srpna 2012 v 9:41 | Reagovat

Chúďa, ešte že vás neoklamali! Tak ho odomňa bagropozdrav!

2 Erbanka Erbanka | Web | 19. srpna 2012 v 20:06 | Reagovat

Zase vtipná a úderná povídka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama