Bagr je zpět!

2. července 2012 v 13:00 | TheLuVe |  Moje výblepty, aneb co se děje ve světě!
Omlouváme se za krátkou pauzu, ale náš bagřík neměl na bagroblogování čas. Ptáte se proč?

Odpověď na vaši otázku zní celer, ale ne tak ledajaký - totiž turbo-celer. Naši pravidelní bagřnáři se jistě dozvěděli, že jsme si jeden takový celer nedávno koupili.

Po prvním špatném dojmu přímo v celerní prodejně následovaly proslovy prodejce, při kterém jsme si vzpoměli na některá přísloví (Nikdy nedej na první dojem - i kdyby jsi potkal buldozer s perwolem a Nesuď bagra podle laku). Velice jsme se zastyděli a poté, co nám jeden celer dokonce uvařil kávu jsme se s bagříkem dohodli, že by to byl ten nejlepší mazlíček, jakého si bagrlandský občan může přát. Po necelé bagrdince vybírání jsme se rozhodli pro roztomilou malou celerku s andělským výrazem v její nazelenalé tváři. Ihned jsme se do ní zamilovali a pojmenovali jí Fifinka. (Ano, opravdu jsme jí pojmenovali po slavné bagrlandské spisovatelce, která napsala již spoustu známých trilogií a trollogií, jako například 'Svět za ohlodaným sýrovým komínem' nebo '120 příkladů, co dělat, když vám dojde váš denní přísun gravitace'.)

Nadšeně jsme přibagřili s Fifinkou domů, abychom jí ukázali její novou postýlku z improvizace vytvořenou z náhodných čalouněných traverz, které jsme našli na záchodě. Fifie se na nás šťastně usmála a zavrtala se do svého nového pelíšku...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog? :)

Ano
Ano

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama