Tajemný bagří dopis! III.

5. května 2012 v 10:10 | TheLuVe |  Moje výblepty, aneb co se děje ve světě!
V minulém díle:
…"Hmm… jedlý inkoust," zamumlal bagr, usmál se a s chutí se znovu zakousl…
… Milý bagře, s potěšením ti oznamuji, že se stáváš prezidentem Páreklandu….
… Zděsila jsem se: "tam přece nemůžeš být prezidentem!"…
Ale co se dalo dělat, do Páreklandu jsme se museli alespoň podívat. Cestou jsem stále mého bagříka utěšovala, že to tam určitě s Bebe sušenkami nebude tak špatné, on však svůj názor nehodlal změnit.
Za necelý bagrden jsme byli na místě. Nejistě jsme otevřeli třešňové dveře naší bagřičné rakety a rozhlédli se kolem. Stáli jsme nejspíše na náměstí, jelikož uprostřed se tyčil velký, vysochaný gril. Všude kolem nás byli párci doposud se procházející po modrých cestičkách, když nás však spatřili, zastavili se a začali si něco šeptat. Koutkem oka jsem se zadívala na svého bagra, který byl už v obličeji úplně duhový, jelikož bývá nerad středem pozornosti - i párkonosti. Povšimla jsem si, že k nám kráčí párek se zelenou čepičkou ozdobenou malými Santa Clausi, která vypadala jako bagř-pyžamo. Jeho vzhledem jsem se však nenechala vyvést s míry - na rozdíl od bagříka -, poněvadž jsem se již s párky párkrát setkala.
"Dobrý párden," řekl neznámý párek. "Jsem rád, že jste mému dopisu vyhověl, pane Bagr," dodal a zadíval se mu do očí. Můj bagřík mu pohled s nechápavým výrazem ve tváři oplatil a párek pokračoval: "Já jsem náhodný kolempárkující párek, který vás požádal o to, být párekzidentem Páreklandu. Na uvítanou jsem vám přinesl malý dárek," pravil a podal mu balíček podivně vypadajících Bebe sušenek. Bagřík si sušenky vzal a nenápadně je zahodil k jejich soše vyobrazující velký gril. "Připravili jsme pro vás pokoj, kde přespíte a zítra se můžete stát párekzidentem," uklonil se a vydal se ke zvláštně vypadajícímu domu z heliových kostek ozdobených leobagřím vzorem.

"Ne, tady nemůžeme být! Viděla jsi ty Bebe sušenky?" Říkal mi na párekpokoji bagr. "Musíme odsud zmizet."
Věděla jsem, že bagra nepřemluvím a tak jsem jen přikývla.
"Naše bagřičná raketa stojí hned vedle kamenného grilu, když se k ní nenápadně přesuneme, můžeme odsud odletět pryč," navrhla jsem a bagřík se mnou souhlasil.
Kolem půlpáreknoci jsme se rozhodli náš plán uskutečnit. Tiše jsme seběhli uzené schody, otevřeli vchodové rybí dveře a doběhli k velkému grilu. Naše raketa byla nejspíše stejně vyděšená z kvality sušenek jako my a rychle nám otevřela třešňové dveře. Vlezli jsme dovnitř, nastartovali jablečný motor a vznesli se.
"Kam poletíme? Domů?" Zeptala jsem se bagříka.
"Ne, tam nás budou párci hledat. Pro to, aby měli nového párekzidenta jsou schopni vypárkovat celý Bagrland."
"Kam tedy poletíme?" Zopakovala jsem otázku.
"Za nugetkami," odpověděl bagr a namířil si to k Nugetzemi.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 *.* Lucc *.* *.* Lucc *.* | Web | 5. května 2012 v 17:49 | Reagovat

ahoj, chci ti říct, že soutěž o nejlepší blog skončila

2 Erbanka Erbanka | Web | 5. května 2012 v 20:58 | Reagovat

Wow, moc se Těším na pokračování, celé jsem to četla jedním dechem, těším se na nugetozem ;D

3 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | E-mail | Web | 8. května 2012 v 19:00 | Reagovat

Čo si mi napísala do komentu, zaujímavé info :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama